kezd

Kattints ide a soron következő programunk megtekintéséhez a többit a “Programok” menüpont alatt találod.

Mit nyújt a BMW Autóklub Magyarország:

• Színvonalas, színes programokon vehetsz részt (autós túrák, kirándulások, BMW találkozók, autósszakmai előadások, gyárlátogatás, BMW Európa Találkozók, nemzetközi versenyek megtekintése, jótékonykodás, vacsorák, stb.), jöhetsz egyedül vagy a családoddal is. Itt nem csak a BMW szeretete kerül szóba, tagjaink sokszínűsége biztosítja, hogy biztos megtaláld a neked éppen érdekes társaságot és témát,  legyél akár vállalkozó, alkalmazott,nagyvállalat igazgatója,  művész vagy bármi más, itt barátokra lelsz!
  • Viszont légy szíves ne jelentkezz ha fennhordod az orrodat, ha szeretsz lenézni másokat, mert nem fogod jól érezni magad a BMW Autóklub Magyarországban mert mi szívesen látunk mindenkit tagjaink közt.
  • Képek egy-két rendezvényünkről
  • Klubnapokra neves és érdekes előadókkal, témákkal, programokkal igyekszünk készülni. (Pld.: Anisits Ferenc, Cserkuti József, Michelisz Norbert és még sokan mások)
  • Bel-, és külföldön megszervezett egy vagy többnapos BMW találkozókon, kirándulásokon történő közös részvétel lehetőségét is biztosítjuk.
  • Segítséget, tanácsokat új és használt autó vásárlásához és üzemben tartásához.
  • Jelentős kedvezményeket alkatrészvásárlásnál, szervizelésnél, biztosításnál.
  • Ismeretterjesztő, szakmai és szórakoztató programokat. (Shell, Michelin, stb.)
  • A helyi és szakosztályi tagszervezetek programjait is látogathatod.
  • Ingyenesen a BMW Klubélet című újságot.
  • Minden évben szervezünk BMW gyárlátogatást különböző országokba kedvezményes klubtagi áron.
  • Szintén minden évben támogatjuk a tagjaink vezetéstechnikai képzését
  • Klubtagjaink jogosultak a BMW Club Európa szervezetének mintegy 20 európai országban elérhető kedvezményes szolgáltatásaira is.
  • Sok hasonló érdeklődésű emberrel beszélgethetsz, szórakozhatsz, töltheted tartalmasan az idődet.
  • Magyarország első autós márkaklubjához tudsz csatlakozni. Mi 50 éve alakultunk! Hagyomány, értékek, valahova való tartozás érzése nálunk már megtalálhatóak. Mind a mai napig az egyetlen hivatalos BMW Autóklub vagyunk Magyarországon!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, a Kapcsolat menüpont alatt a megtalálod a tagszervezeteink és a központunk elérhetőségét vagy küldj most egy e-mailt az info (kukac) bmwautoklub.hu címre!