Sziasztok kedves BMW Klubtagok!
Hagyományteremtő jelleggel szeretnénk évente 1-1 régi tagunkat részletesebben bemutatni az év egyik klubnapján. Beszélgetés része lesz az ő élete, munkássága, és a klubban megélt élményei.
Az első klubtagunk akit 2026 november 25-ei klubnapon szeretnénk alaposabban bemutatni nektek, a legrégebbi aktív tagságunkal rendelkező Radler Andris (1995.08.27.).
Szerencsések vagyunk mert Andris roadként dolgozik amióta az eszét tudja (meg még előtte is). Ha mondanak nektek azok valamit, hogy Beatrice, HBB, Koncz Zsuzsa, P Mobil, stb. akkor bizton jó pár érdekes sztorira számíthattok a hőskorból amikor ezek a zenészek indultak és Andris közvetlen mellettük volt. Andris egy road legendákról szóló könyvbe is 40 oldalt kapott elhihetitek, hogy bőven van érdekes sztorija, például amikor az egyik együttes be volt tiltva hogy oldották meg hogy mégis fel tudjanak lépni nagyobb városokba.
De természetesen a Klub újraindulásáról is, sok érdekességet fog tudni mesélni nekünk a Hajógyári szigettől a …
Szóval gyertek el, erre a kötetlen beszélgetős klubnapra és élvezzétek azokat a sztorikat, Az elő történelmet!
Megjelenésetekre, kérdéseitekre számítunk!.
Szervező és beszélgetést indító társ: Horváth Zoltán

