Miért jó tagnak lenni?

A soron következő programjainkat a „PROGRAMOK” menüpont alatt találod!

Mit nyújt a BMW Autóklub:

• Színvonalas, színes programokon vehetsz részt (autós túrák, kirándulások, BMW találkozók, autósszakmai előadások, gyárlátogatás, BMW Európa Találkozók, nemzetközi versenyek megtekintése, jótékonykodás, vacsorák, stb.), jöhetsz egyedül vagy a családoddal is. Itt nem csak a BMW szeretete kerül szóba, tagjaink sokszínűsége biztosítja, hogy biztos megtaláld a neked éppen érdekes társaságot és témát,  legyél akár vállalkozó, alkalmazott,nagyvállalat igazgatója,  művész vagy bármi más, itt barátokra lelsz!
  • Viszont légy szíves ne jelentkezz ha fennhordod az orrodat, ha szeretsz lenézni másokat, mert nem fogod jól érezni magad a BMW Autóklub Magyarországban!
  • Képek egy-két rendezvényünkről
  • Klubnapokra neves és érdekes előadókkal, témákkal, programokkal igyekszünk készülni. (Pld.: Anisits Ferenc, Cserkuti József, Michelisz Norbert és még sokan mások)
  • Bel-, és külföldön megszervezett egy vagy többnapos BMW találkozókon, kirándulásokon történő közös részvétel lehetőségét is biztosítjuk.
  • Segítséget, tanácsokat új és használt autó vásárlásához és üzemben tartásához.
  • Jelentős kedvezményeket alkatrészvásárlásnál, szervizelésnél, biztosításnál.
  • Ingyenes átvizsgálások BMW márkaszervizben.
  • Ismeretterjesztő, szakmai és szórakoztató programokat. (Michelin, életmentő előadás, stb.)
  • A helyi (Győr, Székesfehérvár, Szeged) és szakosztályi (cabrio/roadster, M, Classic and Legends) tagszervezeteink programjait is látogathatod.
  • Ingyenesen kapja minden tagunk a BMW Klubélet című újságot.
  • Minden évben szervezünk BMW gyárlátogatást különböző országokba kedvezményes klubtagi áron.
  • Szintén minden évben támogatjuk a tagjaink vezetéstechnikai képzését
  • Klubtagjaink jogosultak a BMW Club Európa szervezetének mintegy 20 európai országban elérhető kedvezményes szolgáltatásaira is.
  • A BMW Autóklub tagsági kártyánk EDC Országos kedvezmény katalógus igénybevételét teszi lehetővé pld.: Láng autóalkatrész  22%, Hertz autókölcsönző 10%, Oázis kertészet 7%, stb-stb-stb-stb.
  • Sok hasonló érdeklődésű emberrel beszélgethetsz, szórakozhatsz, töltheted tartalmasan az idődet.
  • Magyarország első autós márkaklubjához tudsz csatlakozni. Mi 1962-ben több mint 55 éve alakultunk! Hagyomány, értékek, valahova való tartozás érzése nálunk már megtalálhatóak. Mi vagyunk a hivatalos BMW Autóklub Magyarországon!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, a Kapcsolat menüpont alatt a megtalálod a tagszervezeteink és a központunk elérhetőségét.

De ha a fent leírtak alapján is tudsz dönteni, akkor letöltés után kitöltve, küld vissza az elnok@bmwautoklub.hu  címre a BELÉPÉSI NYILATKOZATunkat!

Várjuk jelentkezésedet most, légy te is közösségünk büszke tagja!