2012. 12. 15. Karácsonyi vacsora

2012.12.15-én szombaton, 19:00 órai kezdettel tartjuk az évzáró vacsoránkat, melyre szeretettel meghívunk, megjelenésedre feltétlenül számítunk! A vacsora helyszíne a főváros szívében, a L.A. Bodegíta Étteremben lesz, a 1132 Budapest. Pozsonyi út 4. sz. alatt (könnyű parkolás a pesti alsó rakparton, a Margithíd lábánál). A kellemes kubai hangulatú étteremről, – amely Lajsz András koktélkirály és gasztroguru nevével fémjelzett – bővebb információt az alábbi címen találsz: http://labodegita.hu/
Fontos tudnivaló, hogy a BMW vacsora ez alkalommal svédasztalos lesz, melynek ára 4.800 Ft / fő. Vidéki klubszervezeteink tagjai 1.000- Ft/tag klub támogatást kapnak, kis mértékben kompenzálva az utazás költségét.

A svédasztalos menü (amit a belépőd tartalmaz) az alábbiakból fog állni:

Welcome koktél / kinálva/ (BMW Klub)

Előétel:

Felszolgálva Tapas tál / hideg vegyes mediterrán és magyaros vegyes ízelítők

• Tonhal tatár pirított rozskenyéren
• Padlizsán krém spanyol olíva bogyóval
• Pite tésztában sült kacsamell, limettás aszaltmeggy chutney-val
• Szárított paradicsomos kecskesajt szezám magos ostyán
• Liba tepertő
• Főtt füstölt marhanyelv polenta alapon, gyömbéres almalekvárral
• Borsmustárral és koktélrákkal göngyölt serannoi sonka balzsam krémmel

Folytatás büfé asztalról:

• Húsleves gazdagon / libaleves

• Juh túróval töltött jérce mell
• Vörös boros marha pörkölt
• Debreceni töltött káposzta kakas taréllyal
• Tejszines papardelle illatos gombákkal
• Szalvéta gombóc
• Vadrizs konfetti
• Steak burgonya
• Házi reszelt tarhonya

Desszert:
• Meggyes pite
• Almás pite fahéjas vanilia szósszal

Ital: fogyasztás szerint egyénileg fizetve (nincs benne az árban).

Meglepetésekben és jó hangulatban nem lesz hiány, és a szokásos ajándékozási módszerünkkel is meglepjük egymás. Ha részt kívánsz venni az ajándékozásban, hozz magaddal egy jelképes értékű ajándékot – nem nagy értéket, inkább vicces, esetleg BMW-s apróságot -, amit az egyik klubtársadnak fogsz tudni átadni (miután kihúztad a nevét) és így te is kapsz az egyik másik klubtársadtól egy ajándékot (aki téged húzott ki), (aki nem akar ebben részt venni, egyszerűen nem húz nevet).
Nem csak azok jöhetnek el, akik előre jelezték a részvételt! Azonban a foglalásunk szempontjából előnyös, ha tudjuk, hogy kb. mennyien leszünk, így ha december 13-ig tudod jelezni a részvételed/részvételeteket akkor azt megköszönjük (infokukacbmwautoklub.hu)!
Többségében párjukkal szoktak érkezni klubtagjaink, így ha szeretteidnek kedve van csatlakozni hozzád/hozzánk örömmel látjuk őket is, mi számítottunk rájuk a létszámban!

Itt a vacsorán várhatóan már megvásárolható lesz a 2013-as naptárunk is!