2011. 09. 18 Cabrio/Roadster túra

Ezen a hétvégén a szokásainknak megfelelő egynapos túrát szervezünk hazánk egyik szép tájegységére! Azonban rendhagyó módon ez alkalommal meghívunk minden szakosztályunk iránt érdeklődő BMW Autóklubos klubtársunkat és családját, hogy tartsanak velünk, kísérjenek el minket autóikkal a túránkon. Fertődről indulunk 18-án vasárnap 9 óra 30 perckor egy kellemes autókázásra a Káli-medencébe. Aki szombat este nem Fertődön alszik , az kérjük inkább egy picit korábban érkezzen, így akár lehetősége is nyílik egy kellemes közös reggelire vagy kávézásra, és az indulást sem kési le ebben az esetben senki.

Csütörtök reggeli időjárás jelentés szerint napos időt ígérnek vasárnapra, 27 °C-os léghőmérséklettel.

Természetesen lehetőség van a nap során máshol is becsatlakozni a közös autós túrára. Ha valaki ezzel a lehetőséggel szeretne élni, akkor szintén a telefonos elérhetőségemen  jelezze ezt.

Részvételre jelentkezés lehetőleg minnél elöbb: Horváth Zoltán 06309928441