2012 6

2012. március 28. napján 18 óra 30 percre
összehívom.

A Közgyűlés helyszíne: a RACK AUTÓ Kft. budaörsi BMW Autószalonja,
2040 Budaörs, Csata u. 23.

A Közgyűlés napirendje:
1. Döntés az Elnökség 2011. évi tevékenységéről szóló beszámoló elfogadásáról.
2. Döntés a Számvizsgáló Bizottság 2011. évi tevékenységéről szóló beszámoló elfogadásáról.
3. Döntés az Egyesület 2011. évi pénzügyi, gazdasági éves beszámolójának és közhasznúsági jelentésének elfogadásáról.
4. Döntés az Egyesület 2012. évi költségvetéséről.
5. Döntés a 2012. évre vonatkozó belépési díj és tagdíj meghatározásáról.
6. Az Egyesület közhasznúsági minősítésének újratárgyalása, és ennek függvényében döntés a közhasznúsági fokozat törlése iránti kérelem előterjesztéséről.
7. A közhasznúsági fokozat tárgyában való döntés függvényében, döntés az Egyesület céljai és feladatai, tevékenysége módosításáról.
8. A közhasznúsági fokozat tárgyában való döntés függvényében, döntés a Számvizsgáló Bizottság szervezet megszüntetéséről vagy új számvizsgáló bizottsági tagok megválasztásáról.
9. Döntés az Egyesület tagsági formáinak módosításáról.
10. Döntés az Elnökség választott tagjai létszámának és a megbízatásuk időtartamának módosításáról.
11. Döntés az Alapszabály módosításáról különös tekintettel a fenti napirendi pontok alapján meghozott határozatokra és a jogszabályváltozásokra.
12. Döntés az Egyesület Elnöksége tagjainak megválasztásáról.
13. Egyebek.Kérem, hogy a Közgyűlésen szíveskedj személyesen megjelenni vagy képviseletedről az Alapszabály 5.2. pontja alapján szíveskedj gondoskodni. (A képviseletre vonatkozó meghatalmazás egy közgyűlésre szólhat és a meghatalmazást közokirat vagy teljes bizonyító erejű magánokirat formájában kell – legkésőbb a meghatalmazott közgyűlésen történő megjelenésekor – az elnökség részére benyújtani. Nem lehet meghatalmazott az elnökség tagja és a számvizsgáló bizottság tagja.)

Amennyiben a Közgyűlés a fenti időpontban nem határozatképes, úgy a megismételt Közgyűlést az Alapszabály 8.3. és 8.5. pontja alapján azonos napirenddel 2012. március 28. napján 19 órára ugyanazon helyszínre összehívom. A megismételt Közgyűlés a megjelent tagok számára tekintet nélkül határozatképesnek minősül.

Budapest, 2012. március 19.
Üdvözlettel:

Horváth Zoltán