Hírlevél augusztus

Kedves Olvasónk!

A következő klubnapunk augusztus 29-én szerdán lesz 19 órai kezdettel a Fortuna hajón.
A helyszín a pesti alsó rakpart Margitszigetnél lévő szakaszán található. Tetszetős budapesti panoráma, remek parkolási lehetőség, jó társaság. Mi kell még egy jó klubnaphoz?  Természetesen a partnered, ne hagyd őt se otthon.
Bár az előrejelzések szerint 25-27 °C várható erre a napra, egy könnyebb pulcsit vagy vékonyabb kabátot hozz magaddal, mert ha lehetőségünk engedi, akkor a tetőn elhelyezkedő grill teraszon leszünk. Fogyasztás nem kötelező, de a lehetőség adott.
Témák:
– A 2012-es BMW Európa találkozó képekben,
– Élménybeszámoló a Cabrio-Roadster szakosztály nyílt autós-családos élményhétvégéjéről
– Kedvcsináló ajánlatok a szeptemberi  IV. BMW Fertődi Partyhoz.
– Jelentkezési lehetőségek az év hátralévő programjaira (gyárlátogatás, vezetéstechnikai tréning)
– Quaestor csoport egyedi ajánlata az új szállodáiba a BMW Autóklub tagjai számára
– Egy teljesen új BMW Autóklub projektről is ki szeretné kérni a véleményedet az elnökség. Több éven keresztül tartó, média visszhangot is kiváltó, társadalmi szerepvállalásról van szó. Kell a véleményed, az ötleteid, javaslataid és bizony akár a személyes szerepvállalásod, közreműködésed is.

Következő hétvégi találkozónk:
Szeptember 14-16 IV. Fertődi BMW Party már javában zajlanak a szállásfoglalások.
Ne maradj ki belőle jelentkezz te is mielőbb a szervezőknél.

Számítunk rád és szeretettel várunk a klubnapunkon és a győriek által rendezett fertődi találkozón is!

Üdvözlettel:
Horváth Zoltán
elnök

BMW Autóklub Magyarország
1162 Budapest Lajos utca 104.
elnok kukac bmwautoklub.hu
www.bmwautoklub.hu