A hagyományos havi cabrio/roadster túránkon az időjárásnak megfelő programra számíthatsz. Várható táv kb. 300 km (jöhetnek nem nyitott tetős autók is, de a sor második felében)
Találkozó: 8:50-9:00 M5 Inárcsnál Szeged fele OMV https://maps.app.goo.gl/u1eXcsUjdSvkYZbw6
Gördül a kerék: 9:02 https://maps.app.goo.gl/WJU5HzAs1WwRMox86

A nap elején először „jótékonykodunk”, azaz megetetjük az elefántokat, zsiráfokat, zebrákat, stb. vagyis Szafarizunk!
Fontos jegyet kell venni online, ha te is kocsival jössz be (tedd azt) ezen a felületen https://safaripark.hu/jegyek/autos-safari/idopontfoglalas vasárnap 10 órára. (ha nem akarod megnézni akkor a parkolóban le tudsz állni és megvárni míg a többiek végig nézik, vagy kisbuszra ülsz és úgy teszed a megtekintést)



Mivel a Tisza 24 °C-os így egy természetes 700 méter hosszú homokos (lassan mélyülő), folyóvizes szabadstrand lesz a következő célpontunk (pancsi, labdázás, beszélgetés).

Ha kevésbé lesz strandidő, egy fürdés után hamarabb arébb állunk és tekergünk tovább és akkor lehet lesz egy arbotérum is


de Szolnokon a Rep Tár-ra bizton számíthatsz.









Szolnokról haza mindenki egyénileg, a várható indulás 16 óra környékén (zuhé közben vagy elött).

Időjárás amit kértünk: többnyire napos (naptej legyen), 27 °C, kellemes hűsítő nyári szellővel és igény esetén egy nyári záporral.
Szóval pakolj be szandit és fürdőnadrágot. Állateledelt helyben tudsz venni. Legyen egy kényelmes sétacipőd. Szerencsére ebben a csodás országban rengeteg érdekes programra van lehetőségünk, de három dolog az biztos, a társaság kiváló lesz, jól fogjuk magunkat érezni, és olyanokat is fogunk csinálni amit eddig még nem biztos hogy tettünk ;-).
Szervező: Horváth Zoli 06704541111
