Hó végi egynapos autós túra, Cabrio/Roadster szakosztály szervezésében, minden BMW barátnak!
Szevasztok!
2025. 06. 29-én vasárnap szeretnénk tartani egy kabrió túrát, nem csak kizárólag kabriók részére! „Barangolás Fejér és Komárom megye útjain”

Nem kell matrica! Indulás 9 órakor Székesfehérvár M7 autópálya Shell parkoló, balatoni oldal. Útvonal a mellékelt térképen.
A túra során ebéd Környén a Gyöpi étteremben, majd utána Tata, séta a tó körül.
Kérem a gyors reagálást, jelentkezést, mert kevés az idő az étterem foglalásig, indulásig.
Jelentkezés iroda@bmwautoklub.hu, vagy nálam +36309462779
Üdv.: mindenkinek Darabos László
Pár kép korábbi túráinkról:







