Töltsünk együtt egy remek benzingőzös április 19-ei szombati napot. Várunk szeretettel egy közös gurulásra, hogy élvezzük a régi és új M-es autók látványát, hangját!
Csatlakozz hozzánk ha van otthon egy M1, 1M, M2, M3, M4, M535i, 3.0CSL, M5, M6, M635CSi, 850 CSi, M8, stb… modelled.



Találkozó Biatorbágy Viadukt parkoló 9:00-kor. Indulás 9:30-kor.
Útvonal:
Etyek – Alcsútdoboz – Vértesacsa – Székesfehérvár – Zámoly – Csákvár Csuta cukrászda.
Itt eszünk egy sütit, iszunk egy finom kávét (kb. 30 perc).
Továbbindulunk:
Söréd – Balinka – Csetény – Zirc – Hárskút – Márkó – Veszprém – Gyulafirátót – Zírc – Borzavár – Szépalma Hotel és Ménesbirtok. Érkezés kb. 13:30-kor.
A svédasztalos ebéd (8.900 Ft/fő) elfogyasztása után, beszélgetés, fotózás szép környezetben.
16:00-kor program vége, hazaindulás.
Kérlek, részvételi szándékodat az iroda@bmwautoklub.hu mail címen jelezd.
Várunk minden Classic és Új M modellt a túrára.


FONTOS! A KRESZ szabályait kérjük betartani, ez nem az a rendezvény ahol veszélyeztetjük egymás, vagy más közeledésben résztvevők testi épségét!
A BMW M Klub Magyarország mint szervező, senkiért nem vállal felelőséget!
