A hó végi utolsó vasárnapi túránkat a cabrio/roadster tagjaink szervezik, de minden már BMW-vel is részt lehet venni a túrán, természetesen autózáskor a cabrio/roadster autók mennek a sor első részébe, majd a más kialakítású autók.
Ezen a túránkon meglasszózuk a Mátra északi részét.
Találkozó 8:45-től az M3-as Orlen kút Jakabpusztai pihenőnél
Indulás 9:02
Útvonal: https://maps.app.goo.gl/aDfe68gWp9irqcjZ7

Élménypontok ahol, csatlakozni vagy leválni tudsz:
- Isten tenyere
- Cered szerpentin
- Szilvásvárad (ebéd lehetősége)
- Barlanglakások
- Mátraháza palacsintázó
Előzetes jelentkezés csak akkor kell ha velünk akarsz ebédelni.
Szervező: Horváth Zoltán 0670 454 1111
