Szeged BMW Klubnap

Kedves BMW Autóklub tagok és tagjelöltek!

Eljött a nyár, a szép napsütéses idő, és mindenkinek csillog az autója a nyári nap fényében, ezért arra gondoltunk páran, hogy mutassuk meg ki mennyire végzett alapos munkát és parkoljunk le egymás mellé a verdákat, hogy gyönyörködhessünk a bajorok remekműveiben.

A nyári szezon kezdetére szeretnénk egy ismerkedős, beszélgetésős klubnapot tartani 2016.06. 17.-én pénteken este 19.00 órai kezdettel.

A helyszín merőben új, de egy nagyon kellemes és színvonalas Street Food Restaurant lenne, a Pizza Monster terasza (Sever Centerben), ahonnan a parkolóba sorakozó kocsikban is lehet gyönyörködni, egy kellemes üdítő vagy vacsora elfogyasztása mellett.

A Program az alábbi lenne:

1. Az új tagok bemutatkozása, illetve az érdeklődők részére a BMW klub bemutatása.

2. Nyári programok megbeszélése /Délvidéki autós túra időpont és helyszínek egyeztetése,  Soltvadkerti BMW találkozó,  Quad túra Mórahalomon/

3. Beszámoló az eddigi rendezvényekről / Bowling kupa, Cabrio túra, Tihanyi Túra/

4. Kötetlen beszélgetés, Kocsimustra, Közös tekergés a városba (Igény szerint)

(Amennyiben van más ismerősöd aki szívesen részt venne a klubnapon, szívesen látjuk!)

Mindenki párját, családját szeretettel látjuk, így nyugodtan jöhettek többen is!

U.I: 2016.06.11.-én XIII. Országos Citroen Találkozó lesz Vásárhelyen, amelyre egy kellemes kirándulás keretében átmehetünk, ha szeretnétek megismerkedni a francia márka alkotásaival.
Üdvözlettel:

Farkas László Péter