[tabs]
[tab title=”Személyes adatok „]

Személyes adatok

A 48. Európai BMW Klubok Találkozóján való részvétel regisztrációhoz kötött. Nevezési díj BMW Autóklub tagoknak és hozzátartozóiknak 22.000- Ft , gyerekeknek 6-12 év között 12.000.

A regisztrációs díj feljogosít:

• a welcome csomag átvételére
  • a rendezvényterem és programok látogatására a rendezvény teljes ideje alatt
  • pénteken Tordason, az élménynapon a reggelire és ebédre, valamint a nap folyamán az alkoholmentes üdítők korlátlan fogyasztására, a tordasi programokon való részvételre, a lovasbemutató megtekintésére
  • a szombati nap teljes programjainak látogatására valamint a részvételre a felvonuláson és a gálavacsorán

A személyes adatok kitöltése után rá kell-e nyomni a beküld gombra, majd azután kitölteni az eseményeket ha a szabadsághétre is akarsz jelentkezni.

Most először kérjük töltsd ki az alábbi regisztrációs lapot. A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

[easyembed field=”form”]

[/tab]