2013. 01. 31!!! Klubnap

BMW AUTÓKLUB – Januári klubnap időpont változás!

A januári klubnapunk a korábban meghirdetettel ellentétben, 1 nappal később, 2013. január 31-én csütörtökön lesz megtartva, a BMW Rack Autó Kft. budaörsi szalonjában, a 2040 Budaörs, Csata u. 1-3 alatt.

• Kis kedv csináló: A meghirdetett „Közúti Elsősegélynyújtás” témakörben az előadónk Rozsovitz Gábor lesz, aki az OMSZ Légi mentő Szolgálatánál dolgozik, helikopteren. Gábor előadásában nem csak a közúti elsősegélynyújtás alapjait vehetjük át, hanem – feltett kérdéseinkre válaszolva – első kézből kaphatunk betekintést, a légi mentők mindennapjaiba.
  • Ezt követően pár szóban megemlékezünk az 51. születésnapunkról, valamint beszámolunk az 50 éves évfordulónak az emlékére történt emléktábla avatásról és annak visszhangjairól.
  • Majd átbeszéljük az új év várható programjait (amiről részleteket már a honlapunkon is találsz a PROGRAMOK menüpont alatti almenükben.)