BMW M klub létrehozása

A BMW Autóklub Magyarország a következő szakosztályának a létrehozásán munkálkodik, ami az BMW M-es sorozat tulajdonosaiknak szól.

Ha te neked is van bármilyen BMW M-es járműved és kedvet érzel hasonló tulajdonosokkal való közös programokra információ cserére akkor jelezd ezt felénk az info kukac bmwautoklub pont hu címen. Ha csak ismerősödnek van M-es BMW-je, akkor légy szíves szólj neki a kezdeményezésünkről.

Egy kis kedvcsinálónak álljon itt egy példa Kínából:

BMW M kínai Klub

A BMW M Kína Klub 2009 augusztusában alakult. Minden tag valamely M-sorozat modelljét birtokolja. A kétéves születésnapra 2011 júliusáig, már több mint 500 tagja van szerte Kínában!