Novemberi Michelin klubnap

A novemberi klubnapunkon, amelyen a MICHELIN Hungária előadását hallgathattuk meg, az aktuális téli gumi fejlesztések témájában. Sokat tanulhattunk az előadásból.

Az előadás végén, – immár hagyományosan – egy kvíz játék keretein belül, értékes Michelin ajándékokat lehetett nyerni.

A fődíjat – egy garnitúra Michelin Alpin A4 gumiabroncsot – Horváth Zoltán elnökünk nyerte meg (fényképek hamarosan).

További nyereményként kisorsoltak 5db vezetéstechnikai tréning utalványt is, amely 2013-ban a Magyar Autóklub, vezetéstechnikai kiképző pályáján váltható be. A nyertesek Halász Tibor, Kaszó Endre, Lehoczky Attila, Magyar Csaba és Pintér Pál voltak.

A felsoroltakon kívül minden megjelent klubtagunk és hozzátartozóik Michelin-es jégkaparót, gumiabroncs profil mélység mérőt, jegyzettömböt és tollakat kapott ajándékba.

Ezúton is köszönjük Császár Mónikának, és az előadónak Sztrányai Balázsnak.