Megújúlnak az 5-ös sorozat tagjai

Dinamika, kényelem, gazdaságosság, esztétikum és innovatív megoldások sokasága a vezetés élménye szolgálatában – a BMW 5-ös sorozat minden olyan adottsággal rendelkezik, amelyek a felső középkategória prémiumszegmensének „bestsellerét” csak jellemezhetik. Folyamatosan emelkedő értékesítési darabszámaival e sorozat továbbra is globális piacvezető vetélytársai körében. Az aktuális generáció bemutatkozása óta világszerte már több mint egymillió példány talált gazdára a BMW 5-ös Limousine, a BMW 5-ös Touring és a luxuskaraktere révén szegmensében egyedülálló BMW 5-ös Gran Turismo modellekből. E sikertörténet most újabb fejezetéhez érkezett, s formavilága precíz módosításai, bővülő motorválasztéka, valamint felszereltségi kínálata és a BMW ConnectedDrive szolgáltatásainak innovatív kiegészítései nyomán a BMW 5-ös modellcsalád még vonzóbbá vált.