III. Fertődi BMW Party

Remek és jó hangulatú hétvégét töltöttünk el Fertődön szeptember közepén. Amíg elkészül a részletes beszámoló és képek addig is címszavakban a programok:

– szalonna sütés és beszélgetés szombat hajnal fél négyig

– megnyitó, tájékozódási vetélkedő, közben lézer show (szerencsére beépített emberekkel és a szabályok betartására nagyon igyekvő klubtagokkal), városnézés, ebéd, szuper rendőri felvezetéssel átautókázás Ausztriába, kirándulás és fényképezkedés az Írottkőnél, majd saját rendőri felvezetéssel ismét egy remek autókázás Fertődre ahol csülökvacsorával zártuk és hajnalig tartó beszélgetéssel zártuk a sikeres hétvégét.

Köszönjük a szervezőknek!!!