Hírlevél 2

Kedves Klubtagunk!A mai nap 50 évesek lettünk!
1962 január 12-én Magyarországon összeült 11 BMW autóval rendelkező magánszemély, a Vörösmarty cukrászdában (mai Zserbó) és beszélgetésük folyamán megbízták dr. Bernáth Zoltánt, hogy egyeztessen az állami szervekkel, hogy ők létre akarnak hozni egy BMW Autóklubot. A gondolat nagyságát és bátorságát mi sem jelzi jobban hogy 1962-öt írunk! Ebben az időben Magyarországon nem volt még egyetlen márka klub sem, sőt magántulajdonban is összesen 5.000 azaz ötezer db autó volt! Ekkor még az Autóklubhoz minden autóval betérőt kávéval fogadtak! Egy szó mint száz, mai tiszteletbeli örökös elnökünk két nap leforgása alatt mindent leegyeztetett Matykó Vilmossal (Autóklub vezetője) akinek a tejhatalmú engedélyével rendelkezve 1962. január 14-én, ugyan azon a helyszínen, a megismételt találkozó alkalmával mind a 11 magyarországi BMW tulajdonos belépett a Magyar BMW Autóklubba! Így ma lettünk 50 évesek! Ezért a január 25-ei központi klubnapunkon erről az elmúlt ötven évről is bővebben megemlékezünk és természetesen a méltó születésnapi torta sem fog elmaradni. Megjelenésedre számítunk! Az 50 éves születésnapi bulit 2012 június 17-én vasárnap a BMW Európa Találkozó utolsó napján tartjuk!

A januári klubnapunkon egy előadást is meghallgathatsz Szabó János klubtársunktól, aki mint gyakorlott szakember fog beszámolni a gépkocsi vizsgáztatás fontos részleteiről, hogy nyugodtan vihesd az autódat a következő vizsgákra.

Elérkezett az éves tagdíjfizetési lehetőség! Ezért ne feledd március 31-ig átutalni a számlánkra a 12.000- Ft-os éves tagdíjadat. Számlaszámunk: 10402166 – 00305769 – 00000000

Szeretném ha van rá lehetőséged, akkor egy válasz email formájában visszajeleznél nekünk, hogy esetleg milyen módon tudnád a klub működését, életét elősegíteni, legyen az akár alkalmi vagy állandó segítség.

Légy szíves lájkold az Európa találkozós Facebook oldalunkat is, mert ez fontos a sikeres 2012-es Velencei BMW Európa találkozó szempontjából!http://www.facebook.com/Meeting2012.BMWClubsHungary
Ne feled, a 2012-es BMW Európa Találkozó 2012. június 9-17 között, Magyarországon Velencén lesz megrendezve! Zoltán ha nem tudsz az egészre eljönni akkor legalább a 14-17 közötti részen legyél ott, mert neked is szervezzük!

A közgyűlésünk időpontja 2012. március 27. szerda 18:30 határozatképtelenség esetén 19 óra! Helyszín BMW Rack autószalon! Gyere el mert számít a szavazatod!

Szép hetet kívánok neked:

Üdvözlettel:
Horváth Zoltán

BMW Autóklub Magyarország
1162 Budapest Lajos utca 104.