BMW Autóklub Bowling Bajnokságot indítunk

Hagyományteremtő jelleggel egy BMW Autóklub Bowling Bajnokságot indítunk!

A helyi szervezetek mérik össze bowling tudásukat, a tél végi időkben.

2013 március 2-án az első ilyen versenyünk kerül megrendezésre hagyományteremtő jelleggel. Ezt követően évente kerül megrendezésre ez a versenysorozat. Mindig az a helyi szervezet dönthet a helyszínről akik az előző évi csapatversenyt megnyerték! Mindig más városban kell megrendezni a bajnokságot ezért azonos győztesek esetén a legjobb máshonnan érkezett csapat kapja ezt a lehetőséget!

További részletek a PROGRAMOK menüpont alatt.

Ha kedvet érzel a versenyünkhöz jelentkezz mielőbb helyi szervezeteinknél! (BMW Autóklub /Helyi szervezeteink menüpont alatt.)