2013. 04. 6-7 Virág- és tetőbontó autóstúra hétvége

A cseresznye virágzás fővárosa Nagykörű, ahol több mint 200 hektáron virágzik a cseresznyefa! Vélhetően az időjárásnak köszönhetően a cabrio/roadsteres klubtársaink ezen a túránkon már hosszabb rövidebb időkre kinyithatják csodás autóik tetejét.

Itt található az egyik legrégebbi hazai pálinkafőzde. A leltári adatok alapján már 1810-ben adóztak a kifőzött pálinka után (pálinkaüstönként). Nehéz lenne elrontani ilyen paraméterekkel ezt a túra szervezését. Így reményeim szerint minden klubtagunk és partnere is jól fogja érezni magát ezen a programunkon.

Ezen a túránkon is szokásainkhoz híven jöhetsz egy illetve akár két napra is. Kellemesen kanyargó utak várnak szombaton rád, cseresznyevirágos környezetben pedig a különleges pálinka kóstolóban lehet részed az este folyamán (ínyenceknek Belfegor pálinka). A csodás és illatos környezetről a természet gondoskodik.

A programok folyamán le fogunk látogatni a Tisza partra is és a környék más nevezetességeit is megtekintjük.

Jelentkezésedet a szállásfoglalások miatt kérlek március 18-ig küld meg az “elnok kukac bmwautoklub pont hu” címre!

Előjelentkezés esetén kedvezmény!