2013. 01. 31!!! Klubnap

Az első klubnapunk az újévben, KIVÉTELESEN 31-ÉN CSÜTÖRTÖKÖN!!!!

Helyszín a szokásos (páratlan hónapos) BMW Rack autószalon, Budaörs Csata utca 23.

Meghallgatunk egy mindenki számára nagyon hasznos és pótolhatatlan értékű előadást az út közbeni elsősegély nyújtási lehetőségekről egy szakavatott embertől!

Ezt követően pár szóban megemlékezünk az 51. születésnapunkról, valamint beszámolunk az 50 éves évfordulónak az emlékére történt emléktábla avatásról és annak visszhangjairól.

Majd átbeszéljük az új év várható programjait (amiről részleteket már a honlapunkon is találsz a PROGRAMOK menüpont alatti almenükben).

Jelentkezéseket lehet leadni a márciusi bowling versenyre és a májusi dél-nyugat csehországi autós túránkra is. Mindkettőről további részletek is kiderülnek.

Gyere el, számítunk rád!