2012. 08. 26. Cabrio Roadster túra Fejér megyei kastélyok

A rendszeres, hónap utolsó vasárnapján tartandó Cabrio – Roadster szakosztály túránk sokat mondó neve: Fejér megyei kastélytúra
Időpontja: augusztus 26. vasárnap
Szervező: Kapronczai Péter kabriós klubtagunk (+36 (20) 3207274), segédszervező Horváth Zoltán (+36 (30) 9928441)
Részletesebb program hét közepétől itt.

Ha van ismerősöd aki érdeklődik a BMW-s Cabrio és Roadster életforma iránt, bátran hívd meg (akár akkor is ha még nem BMW-s), hisz nem titkolt szándékunk a létszámunknak a minőségi növelése.

A pihenőkre tervezett “beszélgetést indító” témáink:
Beszámolnánk milyen visszhanggal zárult a szakosztályunk által szervezett augusztus közepi Tisza túra.
Szeretnénk átbeszélni milyen programokat szeretnétek a hűvösebb időszakban.
Jövő évi tervek.
Várható részvételedről szóló visszajelzésedet emailben vagy telefonon (ha lehet létszámmal kiegészítve) várjuk és köszönjük!

Pontosabb részletek:
Indulás 9 – kor Budaörsről, a BMW Rack autószalontól.
Útközben megtekintendő kastélyok: Etyek Habsburg-kastély, Alcsútdoboz Habsburg-kastély, Lovasberény Cziráky-kastély, Iszkaszentgyörgy Amédé-Bajzáth-Pappenheim-kastély.
Fakultatív ebéd és/vagy nézelődés a gyönyörűen felújított Károlyi-kastélyban Fehétvárcsurgón.
Délután, ha még bírjátok Nádasdladány Nádasdy-kastély, vagy Bp felé Csákváron az Esterházy-kastély megtekintése (kívülről, nem látogatható).
Össz. táv: kb.  200 km.

A túra képekben:

Remekre sikeredett ez a túránk is. 7 autóval kellemes utakon jó autóztunk illetve étkezés közben megszerveztük a következő túránkat is ami ismét nyílt lesz (minden nem cabrio/roadsterrel rendelkező részt vehet rajta!