2024. 06. 21-23 – BMW Autóklub „Irány Baranya”

Nyár indításaként nincs is jobb, mint velünk tarts egy közös programra, hogy felfedezzük Baranya megye kis részletét.
Lehetőségünk lesz különböző nézőpontokból megcsodálni Pécs belvárosát. Kalandjátékok, közös ebédek és vacsorák, borkostoló, élő zenés est, kanyarvadászat szerpentines utakon.

Ha van kedved gyere, kár lenne kihagyni.

1.      Nap 2023.06.21. Péntek

Találkozó Pécs Pláza parkolóban 12:00-kor, ahol egy ebéddel fogadunk Titeket, Pécs legjobb nápolyi pizzáját kóstolhatjátok meg.

Következő állomás a Mécsextrém park lesz, ahol egy csapatépítő programon veszünk részt, csoportokra bontva. Az élmény garantált és felejthetetlen lesz.

Ezután elfoglaljuk a szállásunkat Pécs frekventált területén, a Corso Hotel****-ben. A napot egy közös vacsorával, borkostolóval és élő zenével zárjuk.

2.      Nap 2024.06.22. Szombat

Reggelit követően, 09:00-kor elindulunk egy autós túrára a Papuk hegységbe. Átautózunk Horvátországba, egy erdőrezervátumon keresztül, szerpentines és nagyon jó minőségű utakon. Kisebb pihenők be lesznek tervezve.

Az ebédünk egy helyi étteremben lesz csevap és pljeskavica.

Visszafele szintén kanyarokkal teli útszakaszon megtekintjük az erdőrezervátumban az Orehovica tavat

Késő délután érünk vissza a szállásunkra, ahol mindenkinek lesz egy kis ideje kipihenni a nap fáradalmait.

A nap hátralévő részében egy nem megszokott „városvezetéssel/idegenvezetéssel” készülünk Nektek, ahol felfedezitek Pécs történelmi városának nevezetességeit.

Szükségetek lesz, fantáziátokra, ügyességetekre, megoldóképességetekre, jó meglátásaitokra. Ennél többet nem is szeretnénk egyelőre elárulni.

A vacsora és az esti buli Pécs egyik helyi bárjában lesz.

3.      Nap 2024. 06. 23.

Reggeli, ezt követően 10:00-ig kell a szállást elhagyni.

A nap hátralévő részében, megtekintjük a Zsolnay Negyedet és ennek helyi manufaktúráit.

Végül egy közös ebéd lehetősége, az egyik helyi étteremben (ezt nem tartalmazza a részvételi díj). Zárásként mindenki útját veszi hazafele.

Várjuk a jelentkezéseteket a pecs@bmwautoklub.hu másolatba tegyétek bele az iroda@bmwautoklub.hu címet is!

A programmal kapcsolatban pecs@bmwautoklub.hu címen tudtok érdeklődni.

Részvételi díj (kivételesen mindent tartalmaz):

• 7-es tagsággal: 87.000 Ft/fő
  • 5-ös tagsággal: 95.000 Ft/fő
  • 3-as tagsággal: 97.000 Ft/fő
  • nem tagoknak: 100.000 Ft/fő
  • egyágyas felár: + 25.000 Ft/fő

Fizetési határidők: kezdő foglaló 20.000 Ft/fő, foglaló kiegészítés 50%-ra május 6-ig, a maradék foglaló 50% június 3-ig. Természetesen egyben az elején is kifizethető az egész (ekkor esetleges lemondás esetén az aktuális fizetési ütemnek megfelelően arányosan tudjuk visszafizetni az összeget) érdemes ezt választani.

Tartalmazza a szállást, az összes étkezést (reggeliket, ebédeket, vacsorákat), a pénteki kalandpark belépőt és a borkóstolót.

Kérlek jelezzétek felénk ha bárkinek bármilyen ételallergiája vagy diétán van.

Jelentkezési határidő: minél előbb mert ez hamar teltházas program lesz!!! Jelentkezéskor kérlek add meg a program nevét, hány fővel és milyen szobába (1 ágyas, 2 ágyas egybe vagy külön ágy, vagy összerakható más klubtaggal így nincs egyágyas felár)

Legvégső jelentkezési határidő május 15.

Maximális létszám: 45 fő

Szervezők:

• Mack Péter (+36 30 411 5433)
  • Mack Mária
  • Bajomi Vilmos (+36 30 285 8781)
  • Jurinovics Martin (+36 30 895 7456)