fbpx

2014. 02. 21. Szegedi nyílt klubnap

Kedves Régi, Jelenlegi, Új Klubtársak és Érdeklődők!

Szeretnélek köszönteni Benneteket, mint a BMW Autóklub Magyarország Csongrád Megyei Szervezetének frissen megválasztott elnöke. Az elkövetkezendő időszakban számos színes, és új programot kínálunk a meglévő és új tagjaink számára. Mint az többetek előtt ismeretes, az idei évben, Szeged rendezi meg a tavalyi évben útjára indított BMW Bowling kupát. Ez alkalomból hívunk meg titeket a soron következő programunkra és klubnapunkra. Melynek helyszíne az Újszegedi Teke és Bowling Centrum lesz. A klubnapot nyilvánosra terveztük, így ha valaki kedvet érez, hogy másoknak is szól, szívesen látjuk Őket! A programról részletesebben, alább olvashattok. Remélem sikerül mindenkinek kedvet csinálni a programokhoz!

2014. február 21.-én 19.00 kor találkozó a Teke és Bowling Centrumban
/egy pályát foglaltunk, de amennyiben többen leszünk foglalunk még egyet, ehhez viszont kérnélek Benneteket, hogy aki szeretne bowlingozni az jelezzen vissza részemre az                                 alábbi elérhetőségeken./

20.30 kor Együtt átmegyünk a Bajor étterem és Sörözőbe ahol a soron következő programokat beszéljük át:
1. A klubunk bemutatása az érdeklődőknek
2. A 2014. április 5.-6.-ai Szegedi Bowling Bajnokság részleteinek megbeszélése
3. A 2014. május 14.-18. ai Horvátországi BMW autós túra bemutatása és megbeszélése
4. Programbeszámoló a 2014-es rendezvényekről

Várunk mindenkit sok szeretettel!

Üdvözlettel:

dr. Farkas László Péter
elnök

BMW Autóklub Magyarország
Csongrád Megyei Szervezet
20/513-67-81
csongrad@bmwautoklub.hu
www.bmwautoklub.hu

Hozzászólások

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .