fbpx

2011 Cesky Krumlow -Linz – Styer

2011 október 16-18 vasárnap-kedd tervezzük az idei gyárlátogatásunkat.

A fő helyszín most BMW autógyárakat követően egy olyan hely ahol az autókba való motorokat gyártják. Ez azt gondoljuk az ínyencségekre fogékonyaknak is rendkívül érdekes program lesz. Az üzem az ausztriai Steyr-ben található. Abban minden esetre biztosak lehetünk, hogy lóerőkben nem lesz hiány a gyárban. Aki az oda vezető  busz úton a legpontosabban megsaccolja, hogy egy nap alatt hány BMW lóerő kerül legyártásra itt, az ajándékban fog részesülni a klubunktól.

Természetesen a jól bevált szokás szerint most is három napra tervezzük a programot. Így más kiegészítő programokkal is készülünk és a közös sörözős-vacsora sem fog elmaradni. További részletek hamarosan.

Előjelentkezéseket már lehet leadni, az info kukac bmwautoklub.hu címen. Akik augusztus 20-ig jelentkeznek azok kedvezményesebben vehetnek részt a rendezvényen. Pontos program és árak itt.

 

4 comments on “2011 Cesky Krumlow -Linz – Styer”

 1. Lilla Válasz

  Tisztelt Hölgyem/Uram,

  Örömmel találtam rá írásukra, mivel én is most szeretnék a közeljövőben szervezni férjemmel egy müncheni bmw gyárlátogatást, de még nem vagyok minden részlettel tisztában. De a kedvemet még jobban meghozták az írásukkal, köszönöm.
  Szóval szeretném megkérdezni, hogy akárki bemehet-e a gyárba is, vagy csak szervezett csoportok? tehát ha ketten odamegyünk ,akkor be tudunk menni megnézni a gyártási folyamatot? ogazából úgy lenne az igazi..

  előre is köszönöm válaszukat és segítségüket,
  Lilla

  • admin Válasz

   Kedves Lilla!

   Münchenben van lehetőség a gyárba egyénileg is bemenni, a BMW Welt-ben kell kifizetni ennek a díját és a túra is innen indul. Ebben a gyárban nincs más különbség az áron kívül a tagokhoz képest. Más gyárainkról, Classic-ról elmondható, hogy tagként látogatható vagy olyan vevőként akinek ott készül az autója. Remélem tudtam segíteni.

   Üdvözlettel:
   Horváth Zoltán

 2. Attila Válasz

  Szia Zoli!

  Tavaly és már többször voltunk veletek gyárlátogatáson!
  Ezt a friss infót csak most látom!
  Van még hely? lehet jelentkezni?

  Üdv. Attila

  • Horváth Zoltán Válasz

   Szia Attila!

   Igen van még hely, most szeptember 3-án kezdjük a jelentkezések fogadását.
   Olvassátok el a programot és aztán adjátok meg, hogy hányan szeretnétek jönni.

   Üdv: Zoli

Hozzászólások

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .