Hírlevél 4

Kedves Klubtagunk!

2012.01.25.-én, a BMW Autóklub 50.éves születésnap jegyében rendezett klubnapunkon, 27 fő volt jelen. Ebből 22 fő BMW Klubtag, 2 fő vendég, és Járitz István személyében 1 fő díszvendég. Képeket a Facebook oldalunkon találsz.

Talán már hallottál róla, hogy a közelgő komoly hideg mellé péntektől nem kevés csapadékot jósolnak. Ezek együtt pedig havat eredményeznek (15-30cm), ezért arra gondoltunk autózhatnánk egy kellemeset a friss hóban. A első havas találkozásunkkor a mátyásföldi reptéren 4+1 autó vett részt e30, e36, e46, e92, de írhattam volna azt is, hogy 318i, 320 Ci cabrio, 330 Ci cabrio, M3 coupe. A +1 autóval két klubtársunk jött ki (de az „csak” Peugeot gyártmányú volt) nézelődni, beszélgetni, .Többen azt hitték, hogy már nincs is lehetőség csúszkálásra ezért otthon maradtak, pedig kitűnő jegünk volt a betonozott felületen ahol 2,5 órát gyakoroltunk.

A túra célját most is a havazás mértékétől, nagyságától és helyétől tesszük függővé. A cél akár Pilisszentkereszt is lehet (Dobogókő biztos tele lesz), ahol akár egy könnyed hógolyócsatát követő, beszélgetős vacsorára is lehetőségünk van.
Az időpont február 4. szombat délután, később még itt az oldalon pontosítjuk a találkozás helyét és időpontját.

Írd be a naptáradba és pénteken este gyere vissza ide az oldalra, hogy megtudd mikor és hol találkozunk. Ha szombaton netán kérdésed van akkor a +3630/9928-441-es telefonszámon utol érsz. Akinek van walkie-talkie berendezése az ne hagyja otthon!

Továbbá ne feledd:
Éves tagdíjfizetési lehetőség most aktuális fizetheted a klubnapon is, de a legjobb ha utalod.
Közgyűlésünk időpontja 2012. március 28 szerda.
48. BMW Clubs Meeting Magyarország, Velence 2012. június 9-17.

Szeretettel várunk, minden aktív tagot, minden volt tagot és minden érdeklődő BMW barátot (reményeink szerint leendő tagjainkat)!

Üdvözlettel:
Horváth Zoltán

BMW Autóklub Magyarország
1162 Budapest Lajos utca 104.
hirlevel kukac bmwautoklub.hu
www.bmwautoklub.hu