Összeszedték magukat a paintball vereségből az Audisok.

Összeszedték magukat a paintball vereségből az Audisok. Így most május 11-re ismét egy jó hangulatú paintball csatára és családi napra hívtak minket. Az idő rövidsége miatt gyors visszajelzéseket kérünk!!!!

Keresd közvetlenül a program BMW Autóklubos szervezőjét Magyar Csabát titkar kukac bmwautoklub.hu címen vagy 30/622-3214-es telefonon.

Infók az Audi klubtól:

A program tervezett ideje 10 órától 17 óráig tart, de a záró időpont nem kőbevésett, jó hangulat és hajlandóság esetén nyújtható.

2013 május 11. én tartjuk a hagyományos soltvadkerti évnyitó találkozónkat.
A tervezett programot a „ A haladás technikája” szlogen jegyében tervezzük.
Gyerekeknek: A rajzolás technikája elnevezésű rajzversenyt hirdetünk.
A Hölgyeket: A sütés technikája címmel süteménykészítő versenyre hívjuk
Urak: Az erő technikája jegyében bemutathatják erejüket és ügyességüket.
A hagyományoktól idén sem térünk el ami a szokott programokat illeti.
Lövöldözhetünk kedvünkre, Poison remélhetőleg ismét hozza jó formáját, ami a hadtápot illeti.
Zs-család pedig intézi a nap technikai részét.
Részletek:
A kaja várhatóan 1000Ft lesz. (gulyásleves és süti) Tányért és evőeszközt hozzatok!
Paintball „céltábláinkat” ellenfelünket még keressük (BMW Autóklub).
Rajzverseny lebonyolítása terveink szerint 12 óráig várjuk a helyben elkészített gyerekrajzokat.
Eszközök et a klub biztosítja.
Süteményeket a hölgyek otthon készítik el, jelentkezőktől 1 tálca saját készítésű sütit várunk.
kb 25 szeletes vagy darabos egyszerű műveket várunk nem gyorsan romló alapanyagokból.
A versenyre előzetes jelentkezés szükséges.
Uraknak terveink szerint dobóversenyt rendezünk.
Mindhárom kategóriában nyereményeket osztunk.
Terveinkben szerepel még egy homokozó kialakítása gyerekek részére.
Homokozós játékszerekkel a klub is készül, de aki szeretne, hozhat sajátot is.
A klub nevében minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Keresd közvetlenül a program BMW Autóklubos szervezőjét Magyar Csabát, titkar kukac bmwautoklub.hu címen vagy 30/622-3214-es telefonon.