2022. 12. 16-20, besíelés

2022. december 16-20. elmegyünk egy kis besíelésre, azaz kikapcsolódásra.

Szállásunk közös wellness faházban pezsgőfürdővel és szaunával
Az Alpenpark Turracherhöhe wellness faházai Stájerország és Karintia határán helyezkednek el.

Minden faház kényelmes nappalival, étkezővel és konyhával rendelkezik. A kiváló minőségű, modern fa konstrukciójú faházak tágas privát wellness-részleggel, ahol szauna és pezsgőfürdő (beltéri és/vagy kültéri) található. A ház típusától függően négy-hálószobával és több fürdőszobával rendelkeznek, és 120-140 m²-en 8-13 fő számára kínálnak exkluzív életélményt. A nyitott gázkandallók kellemes hangulatot teremtenek esténként. A hangulatos wellness faházak tágassága és a házak közötti nagy távolság biztosítja a zavartalan nyugalmat.

Várható részvételi díj: 120.000 Ft/fő, 4 éjszaka, 8-10 fős házakban, 2 fős szobákban elhelyezve. Ágynemű huzatot, idegenforgalmi adót és végtakarítást tartalmaz a részvételi díj.

Nem klubtagoknak 3.000 Ft/fő plusz díj. Minden klubtag családtagjait klubtagi áron hozhatja.

Jelentkezést követően kérjük fizesd be a részvételi díjat!

Ha nem tudod a 100%-át akkor a 70% befizetési határideje október 26. Ezt követően az esetleges maradék 30% befizetési határideje november 10.

Jelentkezés, iroda@bmwautoklub.hu címen

Szervező: Horváth Zoltán 06704541111, elnok@bmwautoklub.hu