2021. május 29 – június 6. Toszkána

Tavaszi nagy túránkon Toszkánába megyünk vissza.

Egyre inkább végelegesedik a program is íme a részletek:

Első nap szombaton leutazunk Maranelloba a Ferrari bázisára kedvenc Ferraris szállodánkba.

Másnap Ferrari múzeum és tesztvezetés. Itt lesz az ideje, hogy kipróbálj és magad vezess egy valódi, vérbő Ferrarit. Hogy mennyi ideig azt te döntöt el 10-120 perc között bármennyi lehet. Azt pedig, hogy melyik típust választod szintén rád bízzuk, te választhatod ki! 🙂

Túránk további részében, a Toszkánában eltöltött egy hetünk során fel fogjuk keresni a híres UFFIZI képtárat, több középkori várost, oliva és sajtüzemeket. Kihasználjuk a hivogató dombok között tekergő csodás utak adta lehetőségeket.

Túránk csillagtúra jellegű, így két fő szállásunk lesz és onnan járjuk be a környék érdekességeit.

Vasárnaptól szerdáig itt lesz a szállásunk. A szobák különböző színvonalúak így aki elöbb foglal az bővebb választékból tud választani.

Ez egy 3 csillagos hotel, melyet egy elegéns vidéki villában alakítottak ki, tartozik hozzá kert medencével, étterem és parkolók is.

Szobák:

Superior country és prestige country szobák felújítva country stílusú új bútorokkal, fagerendás plafonnal,

Prestige szobák egyedi berendezéssel 20-25m2, 2 ilyen prestige szobához balkon is tartozik,

Családi szoba 3/4fős családoknak, családi lakosztály melyben 2 összenyitható szoba van az egyik franciaágyas a másikban 2 ágy de akár pótágyazhatók így max 5 fősek, közös fürdővel amiben kád van.

Szoba 2 főre sima (6db) reggelivel 150 euro/éj, superior 175eu/éj (6db), prestige 210eu/éj (3db)

Family room 3 főre 240eu/éj, ugyanez 4 főre 265 eu/éj (4db)

Ehhez jön az idegenforgalmi adó ami 2eu/éj/fő minden 12 év felettinek

Szerdától vasárnapig pedig ide helyezzük át 3 éjszakára a bázisunkat.

Jelentkezés már lehetséges, itt!

Klubtagok előnyt élveznek a programra való jelentkezéskor. Nem klubtag jelentkezése esetén 10.000 Ft/fő szervezési díjat számolunk fel.

Pontosabb részletek folyamtosan, addig is álljon itt pár 2015-ös képünk kedvcsinálónak.

Szervező: Kalocsa Miklós és Horváth Zoltán