2020. 10. 23-25. Szegedi BMW Autóklub találkozó

Az őszi hosszú hétvégén az alföldünk szépségeivel fogunk ismerkedni.

Itt tudtok szállást foglalni:

Kata Panzió hivatkozz a BMW Autóklubra és 28.000 Ft/2éj/2 fő árat kapsz reggelivel!

Találkozó, M5-ös autópálya inárcsi pihenőjében október 23-án reggel 10:00-kor, Adóvevők összehangolása majd indulás 10:15-kor

Péntek:

Egy könnyű ebéddel kezdünk a Kondorosi Csárdában 12 órakor

Majd megnézzük Gyula nevezetességeit. Kezdünk az Almásy-kastélyban, majd átsétálunk a várhoz. A kora esti órában irány Szeged a szállásunk.

Szombat:

10 órától Autós tájékozódási túraverseny Szeged környékén.

Móra Ferenc Múzeum (Honfoglalás – Ahogy Munkácsy megfestette, Gábor Áron rézágyúja, A zöld Móra)

17 óra, Jobb Mint Otthon kisvendéglőben esti közös vacsora

Szombat este séta Szeged belvárosában

Mórahalmi bevásárlás télire a Round 55-ben, Móra Ferenc Múzeumlátogatás (most újították fel, igazán impozáns lett), stb. Kellemes 3 napos program a hosszú hétvégén.

Szombat: Meglepetés autós családi tájékozódási túraverseny és más közösségi program.

Vasárnap: 10:00-kor egy könnyed délelőtti bowlingozásra indulunk Mórahalomra, ahol 10:30-kor nekünk nyitják ki a pályát. A játék és beszélgetés után irány a Round 55 (Németh Norbi bázisa) ahol az ebédünket kapjuk sültkolbász, hamburger, gyros és társai.

Itt télire nagyon szép, minőségi, télálló zöldségeket lehet beszerezni a családnak. Előre jelzett igény esetén természetesen kolbász vásárlásra is lesz lehetőség. Majd otthonaink irányába állítjuk autóink orrát.

Szervező: Horváth Zoltán 06 70 454 1111