2012. 05. 20. Cabrio/Roadster nyílt túra

A pünkösdi háromnapos hétvége miatt egy héttel előrébb hozzuk a szokásos, hónap utolsó vasárnapján tartandó Cabrio/Roadster túránkat! Így most május 20-án vasárnap tekergetjük közösen a remek  BMW autóink kormányát! Minden BMW barátot szívesen látunk!

Az időjárás jónak ígérkezik, vasárnapra visszatér a nyár 25 °C és napsütés várható.

Táv: 300 km Bp.-Bp. esetén

8:20 Találkozó a budaörsi BMW Rack Autószalon parkolójában, a részletek megbeszélése, pontosítása. (ne késsen senki)

2. Cabrio túra - BMW Cabrio / Roadster Club

8:30 Indulás Budaörsről

9:45 Tata Old Lake Golf Klub (kávézás és a gyakorló elütő kipróbálási lehetősége) aki nem sajnálja kihagyni az eddigi kellemes utat, az itt is tud csatlakozni a csapathoz!

11:15 Kisbér Mini Magyarország Makett Park megtekintése

12:15 Pannonhalma apátság megtekintése és ebéd

16:00 Bakonynána Római fürdő, kellemes kis erdészeti úton való autókázás és pár száz méter séta

16:30 Csókakő várlátogatás