2015. 06. 4-7. Pálháza BMW Autóklub minitali

Azoknak akik nem mentek ki Davosba:

Akkor az ígéretemhez méltóan, egy alternatív program azoknak, akik terveikkel ellentétben mégsem mentek ki Davosba. Röviden a lényeg:

Időpont: 2015. június 4-7. (csütörtök – vasárnap)

Indulás: Bp. 9:00-kor, M3-as kivezető Shell kútnál lévő Mc Donalds parkoló (pályamatrica kell az útra)

Helyszín: Zemplén, Pálháza

Fogadó: Silvanus Panzió (az egészet kibéreljük csak a mienk!!!)

A szállásról pár infó:

• Parkolás a kertben.
  • A földszinten van egy kb 4×7 méteres medence, társalgó sarok, szauna.
  • Az emeleten van a 6 szoba. Ezek 1 db háromágyas, 4 db négyágyas, 1 db hatágyas. Továbbá az emeleten található az étkezőnk ahol kényelmesen le tudunk ülni mindannyian valamint a főzési lehetőségek (sütő, tűzhely, mikró).
  • A kertben bográcsozásra alkalmas hely és kemence is található (használni is fogjuk), napozó ágyak, stb.

Szállás ár a három éjszakára összesen: 16.000-Ft/fő (gyermek kedvezmény nincs)

Ellátás nincs benne, de a helyszínen minden remekül megoldható. Reggelit a szállásunkon a saját konyhánkban tudjuk el- illetve előkészíteni és az étkezőnkben tudjuk elfogyasztani. Vacsora a környéken, illetve a panziónkban bográcsban vagy/és kemencében.

Időjárás: 23-30 °C (nem úgy mint Davosban -1 és 16 °C)

Programok a panziónkban:

• medencézés
  • wellnessezés, pihenés
  • pingpongozás
  • teniszezés
  • bográcsozás, kemencézés
  • bulizás, beszélgetés, zene, tánc?

Programok amikre várhatóan elmegyünk:

• Egy kis tekergés a környék útjain autóinkkal
  • Kisvonatozás (1888-as építésű)
  • Kirándulás, kulturális és fizikai aktivitás
  • Füzéri vár megtekintése
  • Szomszédolás (Kassa, Szlovákia)
  • Halvérűek pulzusszám emelése. (3.500-Ft/fő, fák felett, völgy felett siklasz !!! https://vimeo.com/119839834 )

Na egyenlőre ennyi, gondolkodjatok. Helyek foglalása nálam aki nem fér be a mi panziónkban annak mindössze három illetve nyolc házzal arrébb tudunk még foglalni helyet (és természetesen a napot nálunk tölthetik, csak aludni kell hazamenni).

Várható részletes program:

Csütörtök (260 km): indulás Bp-ről 9 órakor M3 12 km szelvényétől. Útközben Sárospatak megtekintése ebéddel egybekötve. Szállás elfoglalása, 15:30-kor kisvonattal Kőkapuhoz (1.100-Ft oda/vissza) ott 20 perc séta, visszaérkezés a kisvonattal 17:00-ra, (de vissza lehet esetleg futva is 8,7 km), este közös készítésű vacsi a szálláson

Péntek (90 km): 10:30-kor indulás, Hollóháza porcelángyár megtekintése, séta Kassa főutcáján, este közös készítésű vacsi a szálláson

Szombat (51 km):  11:00-kor indulás a füzéri vár megtekintése, Sátoraljaújhely kötélpálya átcsúszás, este közös készítésű vacsi a szálláson

Vasárnap (km): … és végül hazaindulás

Pénzt előre nem kérünk, de aki foglal és nem jön el, annak a teljes összeget ki kell fizetnie!!!

Szervező: Horváth Zoltán +36704541111