2014. 12. 14. Karácsonyi vacsora

Ebben az évben is megrendezzük hagyományos karácsonyi vacsoránkat. Jelképes ajándékozás, naptár vásárlási lehetőség, vacsora, beszélgetés, egész évben történt programok képei és videói.

Kezdés 15 órakor, várható vége 18 órakor.

A szokásos jó hangulatban várhatóan nem lesz hiány, és a hagyományos ajándékozási módszerünkkel is meglepjük egymás. Ha részt kívánsz venni az ajándékozásban, hozz magaddal egy jelképes értékű ajándékot  – nem nagy értéket (500-2000-Ft),  esetleg BMW-s apróságot -, amit az egyik klubtársadnak fogsz tudni átadni (miután kihúztad a nevét) és így te is kapsz az egyik másik klubtársadtól egy ajándékot (aki téged húzott ki), (aki nem akar ebben részt venni, egyszerűen nem húz nevet).
Nem csak azok jöhetnek el, akik előre jelezték a részvételt! Azonban a foglalásunk szempontjából előnyös, ha tudjuk, hogy kb. mennyien leszünk, így ha december 9-ig tudod jelezni a részvételed/részvételeteket akkor azt megköszönjük (elnok@bmwautoklub.hu)!
Többségében párjukkal szoktak érkezni klubtagjaink, így ha szeretteidnek kedve van csatlakozni hozzád/hozzánk örömmel látjuk őket is, mi számítottunk rájuk a létszámban!

Itt ezen a találkozónkon várhatóan már megvásárolható lesz a 2015-ös naptárunk is! (3.500- Ft/db)
Figyelem minden klubtagunk aki még a 2013-as évben rendezi a 2015-ös teljes éves klubtagsági viszonyát (7-es 50.000- Ft, 5-ös 16.000-Ft, 3-as 8.000- Ft) az ingyenesen jogosult egy darab 2015-ös naptárra amit akár itt is átvehetsz!

Menüajánlat B:

Tejfölös tárkonyos vadraguleves burgonyagombóccal csészében

Vaslapon sült tarjaszelet majorannás kacsamáj raguban, tejfölös tócsnival

Tiramisu

Fenti ajánlat ára személyenként:  3.990,- Ft

Menüajánlat M:

Kolbászos füstölt csülkös bableves csészében

Bazsalikomos mozzarellával töltött jércemell piros pesto mártásban, zöldséges pennével

Tökös mákos palacsinta vanilia öntettel

Fenti ajánlat ára személyenként:  3.950,- Ft

Menüajánlat W:

Gyömbéres sütőtökkrém leves pirított tökmaggal

Erdei gombapaprikás szarvacska tésztával

Túrógombóc tejföllel és szilva öntettel

Fenti ajánlat ára személyenként:  3.490,-Ft

Gyermekmenü:

Húsleves gazdagon csészében

Csibe nuggets burgonyapürével, barack kompóttal

Narancsos trüffel torta

Forró csokoládé

Fenti ajánlat ára személyenként 2.990,- Ft

Az ajánlatban szereplő árak tartalmazzák a vonatkozó adókat.

Visszajelzés mielőbb, de lehetőleg maximum: december 5-ig a penzugy@bmwautoklub.hu címre

Megközelítés, parkolás:

A gépkocsival érkező vendégek részére az étterem melletti és vele szembeni szabadtéri parkolóban van lehetőség.

Vendéglőnk gépjárművel és tömegközlekedéssel szintén jól megközelíthető – a 21-es és 21/A jelű autóbusz a Széll Kálmán tér (a Déli pályaudvar érintésével) felől.

Megjelenésedre számítunk az előzetes visszajelzést megköszönjük.