2014. 04. 4-5 BMW Bowling vándorkupa Szegeden

A verseny helyszíne: Szegedi Teke- és Bowlingcentrum 6726 Szeged, Derkovits fasor 1-5
Várható nevezési díj a versenyre: 4500- Ft/Fő, cipőbérletet és a pályabérlést is tartalmazza.

BMW Bowling Vándorkupa részletes programja 2014.04.05.-e szombat

9.00- 9.30 ig gyülekező Szegeden a Széchenyi téren a Városháza előtt. ( A parkolás ingyenes)

9.30.-10.00 -ig Reggeli kávé és tea elfogyasztása az Acapella cukrászda teraszán a Kárász utcán

10.00- 11.30-ig városnézés és séta a Stefánián (Tisza parton)

11.30-kor gyülekező a kocsiknál és indulás a Kökénydombi Csárdába ebédelni érkezés kb 12.00 -ra (Hódmezővásárhely Zölderdő utca 4 ).

A menü (választandó főétel és desszert):
1. Betyár csirke tócsnival és fűszeres tejföllel (csülökkel töltött csirkemell rántva) 1790.-
2. Zsandár kedvence tócsnival (natúr csirkemell, pirított gombával és sajtmártással csőben sütve) 1790.-
3. Roston sült mozzarella friss salátával 1790.-

Desszert:
a.    Sobri Jóska kedvence csokival és vanília fagyival 690.-
b.    Házi tejes pite, ahogy nagyanyáink készítették 790.-

Érkezésünkkor friss, ropogós sajtos és tepertős pogácsa vár minket.
A főételek mellé választható vegyes köret is.

Ebéd leadási határideje: csütörtök 16.00!!

(csongrad@bmwautoklub.hu)

1200- 13.30-ig ebéd

13.30 kor PONTOSAN elindulunk a Szegedre az Újszegedi Bowling és Teke Centrumba

14.00 kor érkezés és egy kis gyakorlás után kezdetét veszi a II. BMW Bowling Vándorkupa.

17.00 kor eredmény hirdetés, díjkiosztó

17.30 kor indulás a Jobb,mint otthon Halászcsárdába (Szeged Napos út 5/B), ahol a verseny fáradalmait kipihenve egy kellemes halászlét fogyasztunk el.

Ezt követően Szabad program és hazaindulás

BMW AUTÓKLUB BOWLING KUPA

Verseny szervezője:                     BMW Autóklub Magyarország

Verseny elnevezése:                     BMW Autóklub Bowling Vándorkupa

Helyszín:                                    Szegedi Teke- és Bowlingcentrum 6726 Szeged, Derkovits fasor 1-5

Pályák:                                          4 sáv

Időpont:                                           2014. április 5. szombat

Verseny célja:                                  Az év BMW Autóklub bowling bajnok szakosztályának a megtalálása

Nevezés/jelentkezés

Kinél:                                                Nagy Judit

Telefon:                                             +36 20 915 05 11

E-mail (verseny, ill.szállás)                  csongrad@bmwautoklub.hu

Időpontja:                                          2014. április 4. szombat kezdete 14 óra vége kb. 17 óra (utána közös vacsora)

Nevezés díja:                                     kb. 4.500.- Ft/fő

A női és 18 év alatti játékosok sorozatonként 8 fa handicapet kapnak.

1bowling csapat

Díjazás, egyéniben:

1. helyezett                        bowling bábu emblémával, gravíroztatva + oklevél

2. helyezett                        oklevél

3. helyezett                        oklevél

A legjobb női játékost külön díjazzuk

Díjazás, csapatban:

1. helyezett                         Vándorkupa + pályaválasztási jog a következő versenyre + oklevél

2. helyezett                        oklevél

3. helyezett                        oklevél

Mindig az a helyi szervezet dönthet a következő év helyszínéről akik az utolsó csapatversenyt megnyerték (a legjobb olyan csapat ahol az elmúlt 5 évben nem volt még verseny rendezve)! Mindig más városban kell megrendezni a bajnokságot!

Lebonyolítás: a 4 fős csapatok 3 sorozatot gurítanak más más pályákon. A három sorozatnak az összege adja a végső sorrendet.

A harmadik sorozatban 9-es Stike játékot játszunk (9 bábú ledöntése már strike-nak számít).

Várjuk jelentkezésed, a fent említett telefonszámon, illetve e-mail címen (ha megoldható, írásos jelentkezést kérnénk, de telefonon is megoldható)