2013. 12. 22. Karácsonyi vacsora

Idei közös karácsonyi programunk rendhagyó módon aranyvasárnap kerül megrendezésre.

Helyszín: Fortuna*** Szálloda- és Étteremhajó

Cím: 1137 Budapest, Szent István park, alsó rakpart (ingyenes parkolás)

Időpont: 2013. december 22. vasárnap 13-17 óra között

Fontos tudnivaló, hogy a BMW vacsora ez alkalommal svédasztalos lesz, melynek ára 4.500 Ft / fő. Vidéki klubszervezeteink tagjai 1.000- Ft/tag klub támogatást kapnak, jelképes mértékben kompenzálva az utazás költségeket.

Welcome drink

egy pohár pezsgő / alkoholmentes koktél

Francia saláta

Primőr kevert saláta két féle öntettel

Gödöllői töltött csirkemell filé

Csabai karaj

Húsleves fásgaluskával és zöldségekkel

Sertés érmék magyarosan

Vörösboros marhapörkölt krokettel

Cordon Bleu steak burgonyával

Somlói galuska kehelyben

Túrós rétes

A szokásos jó hangulatban várhatóan nem lesz hiány, és a hagyományos ajándékozási módszerünkkel is meglepjük egymás. Ha részt kívánsz venni az ajándékozásban, hozz magaddal egy jelképes értékű ajándékot  – nem nagy értéket (500-2000-Ft), inkább vicces, esetleg BMW-s apróságot -, amit az egyik klubtársadnak fogsz tudni átadni (miután kihúztad a nevét) és így te is kapsz az egyik másik klubtársadtól egy ajándékot (aki téged húzott ki), (aki nem akar ebben részt venni, egyszerűen nem húz nevet).
Nem csak azok jöhetnek el, akik előre jelezték a részvételt! Azonban a foglalásunk szempontjából előnyös, ha tudjuk, hogy kb. mennyien leszünk, így ha december 18-ig tudod jelezni a részvételed/részvételeteket akkor azt megköszönjük (elnok@bmwautoklub.hu)!
Többségében párjukkal szoktak érkezni klubtagjaink, így ha szeretteidnek kedve van csatlakozni hozzád/hozzánk örömmel látjuk őket is, mi számítottunk rájuk a létszámban!

Itt ezen a találkozónkon várhatóan már megvásárolható lesz a 2014-es naptárunk is! (3.500- Ft/db)
Figyelem minden klubtagunk aki még a 2013-as évben rendezi a 2014-es teljes éves klubtagsági viszonyát (16.000-Ft) az ingyenesen jogosult egy darab 2014-es naptárra amit akár itt is átvehetsz!

Megjelenésedre számítunk az előzetes visszajelzést megköszönjük.