2012. 04. 25. Klubnap

A rendszerességünkhöz illően az áprilisi klubnapunk külsős helyszínen lesz megtartva.

Ebben a hónapban a VII. kerület Kertész utca 24-ben fogunk találkozni, egy igazi beszélgetős, sztorizgatós klubnapra.

Addig is mindenki készüljön, hogy téged mi az ami a legjobban zavar a mai közlekedésben? (lassú jármű a belső sávban, buszsofőrök erőszakos kiállása a megállóból, a tilosban parkoló autók, a felüljáróról lefelé gurulókat “radarozó” rendőrök, a kerékpárosok átszáguldozása a kereszteződéseken, az index nélkül kanyarodók, a 20-al közlekedő T vezetők, a sor elejére beálló döcögő robogósok, az indokolatlan KRESZ táblák, sávok megszűnésének módja az autópályán, kutyával az  ölben vezetők, belső sávban cammogók, a befurakodók, a fogaskerék elvet nem ismerők, a indokolatlan helyeken direkt a pénzre hajtó sebességmérések, ) Gondold ki a te legnagyobb problémádat és beszélünk arról is.

További témák:

Várunk a Kertész utcában 19 órára!

A szervezők