2011. 12. 17. Közös karácsonyi vacsora

Az idei összevont BMW Autóklub karácsonyi klubünnep december 17-én szombaton 18 órától kerül megrendezésre a Kaltenberg Sörház és Étteremben. (1092 Budapest. Kinizsi u 30.)

Nagyobb térképre váltás

Meglepetésekben és jó hangulatban nem lesz hiány, és a szokásos ajándékozási módszerünkkel is megajándékozzuk egymás. Így ha részt kívánsz venni az ajándékozásban, hozz magaddal egy jelképes értékű ajándékot, amit az egyik klubtársadnak fogsz tudni átadni (miután kihúztad a nevét) és így te is kapsz az egyik másik klubtársadtól egy ajándékot (aki téged húzott ki).

Nem csak azok jöhetnek el akik előre jelezték a részvételt. Azonban a foglalásunk szempontjából előnyös, ha tudjuk, hogy kb. mennyien leszünk, így ha december 15-ig tudod jelezni a részvételed/részvételeteket akkor azt megköszönjük! Ha családodnak kedve van csatlakozni hozzánk szívesen látjuk őket is!

info kukac bmwautoklub (pont) hu

Étkezés tekintetében lehetőséged lesz az étlapról választani, de egy kis kedvcsinálónak olvasd az alábbi lehetőségeket:

Karácsonyi Bőségasztal
Welcome drink :   Karácsonyi puncs
Hideg ételek tálakon :
– Mini mozzarella sajttal töltött paradicsom házi pestoval
– Szárnyas zöldséges galantin
– Sertés szűz zöldség köntösben
– Töltött tojás lazac dísszel
– Sonka tormakrémmel tekerve
– Zöldség Julienes majonézes saláta
– Tatár beefsteak