2011. 05. 29. Cabrio/Roadster túra

Május 29-én a szokásos hónap utolsó vasárnapja lévén BMW Cabrio / Roadster klubnapunk keretében ismét túrára indulunk.

Ez lesz az első nemzetközi túránk!Időpont: 2011. május 29. vasárnap
Táv: kb. 110 km
Találkozó: 9 órakor.

Program:
Találkozó Budakalászon, a Megyeri-híd végében lévő Cora parkolóban, a McDonald’s közelében. A részletek megbeszélése után indulás: 9:15-kor
Szentendrén megállunk egy reggeli kávéra, várható érkezés: 9:30,
Az így is felpezsdült szervezetünket egy Pilisen keresztüli autókázással elégítjük ki. Nagyon kellemes kanyarokkal rendelkező, élvezetes, szép természeti környezetben található, jó minőségű aszfalt út ez (M-es futóművel is). A vezetés élménye szempontjából a magyar utakat figyelembe véve a TOP 10 egyike. Visegrádra a bobpályához várható érkezésünk: 10:30, itt a nyári bobpályán egy kis bobozás tartja fenn a vérnyomásunkat.
Miután kiszórakoztuk magunkat a Duna-part mellett irány Esztergom. Át megyünk a hídon Szlovákiába (útlevél vagy új fajta személyi igazolvány a biztonság kedvéért legyen nálad), majd parkolás és a sétálóutcában egy kis mozgás valamint ebéd a Platán vendégház kerthelyiségében, várható érkezésünk: 13 óra

A menü amiből választhattunk.

1. Sult kacsacomb, párolt lilakáposzta, knédli 5,90 Eur/1600 Ft

kerthelyiség

2. Sult tarja, párolt feherkáposzta, knédli 4,20 Eur/1135 Ft
  3. Betyár álma – sult tarja, sult kolbász,, savanyúkáposztás sztrapacska szalonnával 5,90 Eur/1600 Ft
  4. Grillezett csulok, sult krumpli, torma, mustár, lilahagyma- szintén rendelheto knédlivel es káposztával 5,90 Eur/ 1600 Ft
  5. Erdeigombás szuzermek knédlivel 5,90 Eur/ 1600 Ft
  6. Hagymán piritott pikáns szuzpecsenyedarabok sultburgonyával 5,90 Eur/ 1600 Ft
  7. Juhtúrós galuska pirított szalonnával 2,90 Eur/ 785 Ftgyerek sarok

Az étteremben a gyerekeknek gyereksarok áll rendelkezésre.

Az étel előrendelésed légy szíves, az info kukac bmwcabrioclub pont hu címre küld el május 25-ig!!!

Ebédet követően vissza megyünk Esztergomba, várható érkezés: 15 óra. Itt egy kis séta a városban a Bazilika és környékén.
Délután ismét egy nagyon élvezetes és jó minőségű úton a hegyen keresztül Dobogókőre autózunk, várható érkezés: 17 óra. Sokak szerint itt található a föld szívcsakrája így aki tud feltöltődhet, közben a nem mindennapi panoráma megnézése és igényeknek megfelelően esetleg még a Makovecz zsindelyes büfében zsíros kenyér hagymával.
Innen már hazafelé indulunk Pomáz irányába és ezzel zárjuk az első nemzetközi túránkat.

A túrán a részvételed mindössze egy email küldésével biztosíthatod! Ha netán további információ szükséges vagy kérdésetek van bátran keressétek a Gády Kayser Lillát: info kukac bmwcabrioclub pont hu Ne habozz, mert az idő a legádázabb ellenségünk, jelentkezz most!

Add meg hány fővel veszel részt a rendezvényen, info kukac bmwcabrioclub pont hu!