2011. 05. 25. Klubnap Michelin nyereményekkel

Az új rendszerű klubnapjaink sorában a gokartozást követően most ismét (a páratlan hónap miatt) a budaörsi BMW Rack Autószalonban tartott verzió következik!
2011. május 25-én szerdán 18:30-tól országos klubnapként tartjuk az összejövetelünket!
A klubot és a tagságot érintő témákon kívül, most is sikerült érdekes szakmai programmal színesíteni az esténket.
Egy rövid bemutatkozás után, szakmai előadást tart a Michelin képviselője a Zero Pressure gumiabroncsokról. A ti kérdéseitekre is időt kalkulálva ez kb. 60 percet vesz igénybe! Ezt követően egy nyereményjátékot csinálunk ahol több értékes Michelin nyeremény talál gazdára a jelenlévők között!
A fődíj (amit minden jelenlévő rendezett tagdíjjal rendelkező klubtagunk között sorsolunk ki) egy garnitúra Michelin gumiabroncs a boldog nyertes autójára!!!

Gyertek el minél többen, most igazán megéri!