2011. 05. 08. Autós túra Neszmély

Kedves Klubtagok!

A BMW Autóklub Magyarország autós kirándulást szervez 2011. május 8-ra, azaz most vasárnapra. Az időjósok napsütést és kellemes 20 °C ígérnek erre a hétvégére! Így várhatóan a kabriósok és napfénytetősök előnyben lesznek. Minden klubtagot és a barátaikat is szívesen látjuk.
Fő célpontunk: Neszmély,

Túra kiinduló pontja: Budaörsön az M1-M7 autópálya közös szakaszánál a BMW Rack Autószalon és a McDonald’s között lévő parkoló 9:30 -as találkozóval.

Nagyobb térképre váltás
Várhatóan majd ugyan ide 18 órára érkezünk vissza. NE teletankolt autóval érkezz!
A találkozást követő rövid megbeszélés után indulunk is a túránkra, így kérlek érkezz majd pontosan.
Túránk kezdete után rövidesen megérkezünk Herceghalomra az Abacus Hotelbe, egy napindító kávéra.
Innen Zsámbék érintésével a Gerecse hegységen keresztül megyünk Neszmélyre, ahol lehetőségünk lesz megtekinteni a Duna partján a Hajómúzeumot.
Ezt követően ebédelni megyünk a gyönyörű panorámájú Hilltop étterembe.
Az ebéd elfogyasztását követően továbbindulunk és a délutánt már Tatán, az Öreg-tó partján sétával múlatjuk, fagyi vagy süti kíséretében kinek-kinek kedve szerint.
Várható táv: 146 km és autópálya matrica NEM kell
A tankodban induláskor elég ha csak 20 liter üzemanyag lötyög mert a túra vége felé közös tankolást szervezünk a résztvevőknek egy tatabányai Shell kútra. Az ott V-Power Racinget vagy V-Power Dieselt tankolók között 15.000- Ft értékben sorsolunk ki üzemanyag vásárlási utalványt, a Shell jóvoltából. 10 literenként jár egy sorsjegy!!!

Nevezési díj a túrára nincs.

Kérlek amennyiben velünk tartasz, jelezz vissza és add meg azt is várhatóan hány főt hozol magaddal. Erre tájékoztató jelleggel van szükségünk az asztalfoglalás szempontjából.

A vasárnapi találkozást várva, üdvözlettel:
Horváth Zoltán
szervező tag