Deprecated: Non-static method OptiMonkAdmin::initStyleSheet() should not be called statically in /nfsmnt/hosting2_1/4/4/442c4212-0f74-4ad0-aca2-24fcea678bf9/bmwautoklub.hu/web/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

2018. május 6. BMW cabrio/roadster túra Jeli Arborétum

Rhododendron virágzás Jeli Arborétumban és Concours d’Elegance

Május első vasárnapján, BMW classic and Legends szakosztályunk autóstúráján amihez csatlakoznak a cabrio/roadsteresek is,  Kám irányába vesszük az irányt és elautózunk a Jeli Arborétumba a Rhododendron virágzást megnézni. Emlékezetes túra lesz, nehogy otthon hagy a virágok iránt fogékony családtagjaidat! Az Arborétum belépő köteles ami csoportjeggyel 700 Ft/fő, gyermek nyugdíjas 500 Ft/fő.

Találkozási helyszín: Budaörs, M1-M7 közös szakaszán lévő MOL-Mc Donalds parkoló

Találkozási idő: 7:50 részletek megbeszélése, adó-vevők kiosztása.

Indulás: 8:00 Budaörsről, a konvojhoz csatlakozni lehet Székesfehérváron és Veszprémben is.

Minden BMW barátot szívesen látunk, előzetes jelentkezéseket köszönjük (adó-vevők száma, ebéd és egyéb okok miatt)

Az arborétum másfél órás megtekintését követően, az előre megrendelt, négyszemélyes tálakon felszolgált ételeinket (4.000-Ft/fő) Rum község Horgásztanyáján fogyasztjuk el 12:30-tól .

A menü:

• Újházi tyúkhúsleves
  • Halászlé
  • Kukoricával töltött pulykamell
  • Cigánypecsenye gombamártással
  • Borzaska
  • Szezámos csirkemell
  • Rizs, steak burgonya, grill zöldség
  • Uborka-, paradicsom-, káposztasaláta

Az első 30 visszajelzőnek tudjuk csak biztosítani az étkezést az étterem kapacitása miatt (fizetni a helyszínen kell).

Ezt követően Balatonfüredre autózunk ahol a szakosztályhoz stílusosan illő Concours d’Elegance rendezvényen kiállított klubtagok autóit tekintjük meg.

Szervező: Horváth Zoltán 70 454 1111 elnok@bmwautoklub.hu

Útvonaltérkép: