2018. 04. 27. – 05. 01. BMW Gleccser síelés

Az idei évi síelésünk a Söldenben lesz megtartva Ausztria TOP gleccserén.

Az április végi május eleji napsütésben igazán élvezetes szokott lenni a síelés, már fent a hegyen sincs hideg, lent a falvakban pedig már bátran lehet kabát nélkül is sétálni.

A szállásunk egy kellemes 3*-os panzióban lesz, reggelivel, a vacsoráinkat Sölden éttermeiben oldjuk meg.

A szálloda saját kicsi wellness részleggel is rendelkezik a szálloda, így a síelés fáradalmait könnyen el lehet lazítani vacsora előtt. Aki nem síel az is bátran csatlakozhat csapatunkhoz mert a környék lenyűgöző kirándulóhelyeket kínál a természet kedvelőinek.

Táv: 809 km

Részvételi díj: 75.000-Ft/fő december 29-ig történő jelentkezés esetén, (december 30-tól az ár 83.000Ft/fő. Nem klubtagoknak plusz 5.000Ft/fő felár fizetendő (minden klubtag, még egy főt és a gyermekeit klubtagi áron hozhatja magával).

Síbérlet: 3 nappal érdemes számolni, a felnőt napi 53 Euro, gyermek 29 Euro

A síterepen ilyenkor mindig lehetőség nyílik a legújabb 2018-as sílécek tesztelésére (emlékeim szerint csak egy arcképes igazolványt kérnek cserébe). Pályák 3.340 méterről indulnak és egész 2.684 méterig mennek, többnyire.

Szervező: 70 454 1111 Horváth Zoltán