2017. 12. 10. BMW Autóklub karácsonyi vacsora

Szokásos karácsonyi vacsoránk vasárnap 15 órakor kezdődik Budapesten a Kéhli vendéglőben 1036 Budapest, Mókus u. 22. http://www.kehli.hu/

A program a szokásos:

A szokásos jó hangulatban várhatóan nem lesz hiány. Pár kép az idei évről illetve most már pár videofilm is bemutatásra fog kerülni a nagyobb programjainkról, az elnöki beszámoló és a vacsora közben is.

Természetesen a hagyományos ajándékozási módszerünkkel is meglepjük egymás. Ha részt kívánsz venni az ajándékozásban, hozz magaddal egy jelképes értékű ajándékot  – nem nagy értéket (500 – 3.000-Ft),  esetleg BMW-s apróságot -, amit az egyik klubtársadnak fogsz tudni átadni (miután kihúztad a nevét) és így te is kapsz az egyik másik klubtársadtól egy ajándékot (aki téged húzott ki), (aki nem akar ebben részt venni, egyszerűen nem húz nevet).
A foglalásunk szempontjából előnyös, ha tudjuk, hogy kb. mennyien leszünk, így ha december 3-ig tudod jelezni a részvételed/részvételeteket akkor azt megköszönjük (elnok@bmwautoklub.hu)!
Többségében párjukkal szoktak érkezni klubtagjaink, így ha szeretteidnek kedve van csatlakozni hozzád/hozzánk örömmel látjuk őket is, mi számítottunk rájuk a létszámban!

Itt ezen a találkozónkon várhatóan már megvásárolható lesz a 2018-as naptárunk is! (3.500- Ft/db)
Figyelem minden klubtagunk aki még a 2017-es évben rendezi a 2018-as teljes éves klubtagsági viszonyát (7-es 50.000- Ft, 5-ös 16.000-Ft, 3-as 8.000- Ft) az térítésmentesen jogosult egy darab 2018-as naptárra amit akár itt is átvehetsz! Ha lehet a tagdíjadat utald el a klub bankszámlájára, de néhézség esetén kp is rendezheted a Halász Tibinél!

40-60 fő megjelenésére számítunk köztük te rád és szeretteidre is. Igen bátran hozd magaddal a családod, párod. Azonban az ételek rendelése és a terem berendezése miatt fontos tudnunk, hogy hány fő megjelenésére számíthatunk. Ezért nem győzzük hangsúlyozni ha lehetőséged van rá értesíts minket, hogy hány fővel számíthatunk rád!

Kiváló ételek fognak várni minket, éhen nem marad senki, 6.000-Ft/fő-ért a következő svédasztali ellátást kapjuk.

Üdvözlő ital

Hideg előételek:

• Magyar parasztos hidegtál (házi kolbász, sonkával, abáld szalonnával)
  • Tatár bifsztek
  • Padlizsánkrémmel töltött paradicsom
  • körözöttel töltött paprika

Levesek:

• Erdei gombakrémleves
  • Marhahúsleves gazdagon

Főételek:

• Vadas szeletek zsemlegombóccal
  • Fogas csíkok Orly módra, petrezselymes burgonyával és tartár mártással
  • Borjúpaprikás házi galuskával
  • Marhapofa pörkölt tarhonyával
  • Vörösborban pácolt kacsamell aszalt gyümölcsös rizottóval
  • Sajtos penne tejszínes gombamártással, zöldfűszerekkel

Desszertek:

• Forró almáspite vanília öntettel
  • Somlói galuska

Az elfogyasztott italok egyénileg fizetendőek.

A program része lesz az idei év legjelesebb eseményeinek képi és videós megjelenítése és hagyományainkhoz híven azok akik már rendezték a jövő évi tagdíjukat átvehetik a 2018-as klubnaptárunkat!

Gyertek, számítunk rátok, örülnénk ha találkoznánk az évzáró eseményünkön!

Szervező: Erdős Ferenc és Horváth Zoltán 704541111