2016. 06. 3-4 BMW Autóklub Tihany találkozó

2016 június 3-5 között tartjuk meg a soron következő klubos tihanyi találkozónkat.

Helyszín: BMW Társasüdülő

Várható program:

Péntek: este szokásos sütögetés a hozott anyagokból, faszénen és nyílt tűzön. Kezdés 19 óra környékén! A tábortüzet és a faszenet a klub biztosítja.

Szombat:

10 órától autós tájékozódási túra (itiner alapján)

14 órától autós ügyességi vetélkedő

17 órától közös vacsora eredményhirdetéssel a panorámás Echo étteremben.

A vacsora menü ára 3.700-Ft/fő és az alábbiakat tartalmazza:

• Levesek: Húsleves gazdagon vagy Citromkrémleves vagy Balatoni Halászlé
  • Főétel vegyes tálon: Cordon Bleu -Pestos csirkemellrolád -Zsiványpecsenye -Rántott zöldségek (gomba-karfiol-cukkini)
  • Köret: jázmin rizs, petrezselymes burgonya
  • Vegyes savanyúság, friss saláta
  • Az étterembe ettől eltérő étel kiszolgálására nincs lehetőség (kivéve gyermekek).

Vasárnap: szabad program.

Szállás foglalása Papp Zsuzsánál (a tihanyi BMW üdülő gondnoka) 06305757264

Figyelem! Szombaton 15 órától rendezik a Tihany félmaraton futóversenyt is így az autós közlekedés nehézkesebb lesz (a rendezők elmondása szerint lehet majd közlekedni de egyirányusítások várhatóak)

normal_felvonulas2-MCS BMW_grill1 normal_grill3 BMW vezetés normal_vacsora1 BMW szlalom BMW teszt