2016. 01. 27. Klubnap, dr. Bernáth Zoltán tiszteletbeli elnökünkkel beszélgetés

A BMW Autóklub most januárban ünnepli a 54. éves születésnapját! Ennek az alkalmából az alakulás helyszínén fogunk beszélgetni a klub alapítójával dr. Bernáth Zoltánnal, aki közel 50 éven keresztül volt a klub elnöke és lemondását követően a klub örökös tiszteletbeli elnökévé választotta a tagság.

A vele történő kötetlen beszélgetésen felelevenítjük az alakuláskori időket és az azóta eltel évek nagyobb, emlékezetesebb dolgait. Ha kíváncsi vagy a BMW-s élet első hazai lépéseire akkor ezen a programon is köztünk a helyed!

Időpont: 2016. január 27. szerda 18:30 óra. Légy pontos vagy érkezz korábban! A program zárása 20:30-kor.

Helyszín: Budapest Gerbeaud Kávéház, Szivar terem. 1051 Budapest Vörösmarty tér 7-8

Részvételi díj: 3.000- Ft/fő

A program alatt minden résztvevő jogosult az alábbiakra:

1. Gerbeaud klasszikusok – (Dobos torta és Gerbeaud szelet falatok),
  2. 1 csésze eszpresszó, hosszú kávé, cappuccino vagy tea,
  3. 1 pohár ásványvíz vagy üdítő (Cola, Cola light, Cappy rostos üdítő)

A várható részvételről előzetes visszajelzéssel nagyban segíted a tevékenységemet!

Szervező: Horváth Zoltán 0670 454 1111