Deprecated: Non-static method OptiMonkAdmin::initStyleSheet() should not be called statically in /nfsmnt/hosting2_1/4/4/442c4212-0f74-4ad0-aca2-24fcea678bf9/bmwautoklub.hu/web/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

2015. 11. 25. Klubnap, VW ügy háttere és a környezetvédelem

A novemberi klubnapunkat november 25-én szerdán 18:30-tól a BMW Rack Autószalonban tartjuk (Budaörs Csata utca 23.).

Nagy média felhajtás zajlik a dízel autók motorjai körül a VW ügy miatt. Ha szeretnél többet tudni a környezetvédelmi előírásokról, a kaliforniai szabályozásról – ami előfutára volt – az európai légszennyezési előírásoknak, akkor gyere el a novemberi klubestre mert dr. Ruppert László klubtársunknak köszönhetően meghívtunk egy kiváló környezetvédelmi szakértőt a Közlekedéstudományi Intézetből, aki „kéz a kézben” működik együtt az amerikaiakkal, és a haza szabályozásnak is az atyja.

Meghívott vendégünk Dr. Paár István a Közlekedéstudományi Intézetben a Green-Car Center vezetője. A központot sok évvel ezelőtt Ő hozta létre. Az előadását követően, vele fogunk beszélgetni az autós környezetvédelmi témákkal kapcsolatban.

Kérjük légy pontos és érj oda 18:30 környékén, hogy az előadás 19 órakor zavartalanul megkezdődhessen.

Ha kérdésed van keress bátran Horváth Zoltán 0670 454 1111