2011 Cesky Krumlow -Linz – Styer

2011 október 16-18 vasárnap-kedd tervezzük az idei gyárlátogatásunkat.

A fő helyszín most BMW autógyárakat követően egy olyan hely ahol az autókba való motorokat gyártják. Ez azt gondoljuk az ínyencségekre fogékonyaknak is rendkívül érdekes program lesz. Az üzem az ausztriai Steyr-ben található. Abban minden esetre biztosak lehetünk, hogy lóerőkben nem lesz hiány a gyárban. Aki az oda vezető  busz úton a legpontosabban megsaccolja, hogy egy nap alatt hány BMW lóerő kerül legyártásra itt, az ajándékban fog részesülni a klubunktól.

Természetesen a jól bevált szokás szerint most is három napra tervezzük a programot. Így más kiegészítő programokkal is készülünk és a közös sörözős-vacsora sem fog elmaradni. További részletek hamarosan.

Előjelentkezéseket már lehet leadni, az info kukac bmwautoklub.hu címen. Akik augusztus 20-ig jelentkeznek azok kedvezményesebben vehetnek részt a rendezvényen. Pontos program és árak itt.

4 comments on “2011 Cesky Krumlow -Linz – Styer”

1. Lilla Válasz

Tisztelt Hölgyem/Uram,

Örömmel találtam rá írásukra, mivel én is most szeretnék a közeljövőben szervezni férjemmel egy müncheni bmw gyárlátogatást, de még nem vagyok minden részlettel tisztában. De a kedvemet még jobban meghozták az írásukkal, köszönöm.
    Szóval szeretném megkérdezni, hogy akárki bemehet-e a gyárba is, vagy csak szervezett csoportok? tehát ha ketten odamegyünk ,akkor be tudunk menni megnézni a gyártási folyamatot? ogazából úgy lenne az igazi..

előre is köszönöm válaszukat és segítségüket,
    Lilla

• admin Válasz

Kedves Lilla!

Münchenben van lehetőség a gyárba egyénileg is bemenni, a BMW Welt-ben kell kifizetni ennek a díját és a túra is innen indul. Ebben a gyárban nincs más különbség az áron kívül a tagokhoz képest. Más gyárainkról, Classic-ról elmondható, hogy tagként látogatható vagy olyan vevőként akinek ott készül az autója. Remélem tudtam segíteni.

Üdvözlettel:
      Horváth Zoltán

2. Attila Válasz

Szia Zoli!

Tavaly és már többször voltunk veletek gyárlátogatáson!
    Ezt a friss infót csak most látom!
    Van még hely? lehet jelentkezni?

Üdv. Attila

• Horváth Zoltán Válasz

Szia Attila!

Igen van még hely, most szeptember 3-án kezdjük a jelentkezések fogadását.
      Olvassátok el a programot és aztán adjátok meg, hogy hányan szeretnétek jönni.

Üdv: Zoli