Pályázati filmünk

Ezzel a kis ötperces filmmel pályáztunk a BMW Clubs Europa közgyűlésén.

Három fő részből épül fel a film. Az első részben Magyarországhoz szeretnénk kedvet csinálni, a második részben a 1999-ben és a 2004-ben nálunk tartott találkozókból adunk ízelítőt, a harmadik befejező részben pedig a 2012-es Magyarországon Velencén tartandó program lehetőségekből kívántunk felvillantani képkockákat:

Ezúton is köszönjük a támogatóink segítségét a film elkészítésében. Külön köszönet a Magyar Turizmus Zrt-nek!

Örömmel jelentjük a pályázatunk sikeres volt, ezért 2012-ben a BMW Klubok 50 éves évfordulóján, Magyarországon, Velencén mi rendezhetjük meg  a BMW Európa találkozót!

1 comment on “Pályázati filmünk”

1. admin Válasz

A március végi BMW Klubok Európai közgyűlésén sikeresen pályáztunk a 2012-es 50 éves Klub Európa találkozó megrendezésére! Így bejelenthetjük, hogy 2012-ben Magyarországon ünneplik a BMW klubok az 50 éves fennállási évfordulójukat. A rendezvény 2012 nyarán, Velencén lesz !